Розплідники

Tamarix

Tamarix

Розплідник «Tamarix» – це виробництво крупномірних плодових дерев. Наш розплідник вирощує кращі породи плодових, а також декоративних дерев. Догляд за ними відбувається за новими технологіями, для високої якості продукції. Фахівці надають консультацію і діляться свої досвідом з догляду за деревами.

PROXIMA

PROXIMA

Розплідник «PROXIMA» спеціалізується на вічнозелених декоративних рослинах і чагарниках. Розплідник славиться своїм широким асортиментом хвойних, листяних дерев, топиаров і чагарників. Завдяки новим технологіям пересаджувати рослини можна в різні сезонні, оскільки вони вирощуються в контейнерах зі спеціальними добривами.

ПаліСАДник

ПаліСАДник

«Палісадник» – це величезний, надзвичайно красивий розплідник з шикарним ландшафтом. Спеціалізується на вирощуванні декоративних рослин як однорічних, так і багаторічних. У розпліднику всі рослини акліматизовані до умов України, всі вони морозостійкі.

Імперія
  • +38 (098) 767-91-89
  • м. Васильків, вул. Декабристів, 85а
  • http://www.flowerempire.com.ua/

Імперія

Розплідник «Імперія» спеціалізується на вирощуванні та продажі багаторічних рослин, а також займається ландшафтним дизайном. Доглядають за рослинами кваліфіковані співробітники за новими технологіями. Всі рослини адаптовані до нашого клімату.

Брусвяна
  • +38 (067) 411-36-91
  • с. Костовці, вул. Польова, 1
  • http://www.brusvyana.com.ua/

Брусвяна

«Брусвяна» – це розплідник ягідних культур. Він спеціалізується виключно на ягодах. Та території розплідника є кущі малини, чорниця, полуниця і безліч інших ягід. Також у нас є дерева: яблуні, груші й інші рідкісні сорти фруктових дерев. Всі рослини продаються по доступній ціні і відповідають високій якості.

Агрус

Агрус

Розплідник «Агрус» – з широким асортиментом рослин. У нас на території вирощуються різні рослини: плодові дерева і чагарники, квіти, декоративні та багато інших. Компанія надає послуги доставки по всій Україні. Розплідник працює: з 9.00 до 18.00. Вихідний: неділя.

LD Group

LD Group

«LD Group» – це розплідник, який спеціалізується на вирощуванні різних декоративних рослин, хвойних та листяних дерев, чагарників, а також квітів і грунтопокривних рослин. Його територія займає близько 10,5 га. У нас великий спектр послуг з озеленення та благоустрою. У нашому розпліднику ви підберете рослини на ваш смак, як для саду, так і для ландшафтного дизайну. Наші фахівці гарантують високу якість рослин і садивного матеріалу.

Дача

Дача

Приватний розплідник декоративних рослин «Дача» займається вирощуванням плодово-ягідних культур, хвойних и листяних дерев, розсадою полуниці і почвопокровними рослинами. Всі рослини, які вирощуються на території розплідника «Дача» адаптованиі до нашого клімату. За рослинами стежать фахівці і відповідають за їх якість. При придбанні рослини ви отримаєте повну консультацію по догляду і її вирощуванню. Компанія активно спеціалізується на торгівлі рослинами з доставкою по Україні.

MegaPlant
  • 380445858852
  • Київ, вул. Смоленська, 31-33
  • megaplant.ua

MegaPlant

«MegaPlant» – один із найбільших розсадників з вирощування рослин (200Га). У розпліднику можна придбати різноманітні рослини вищої якості і за доступною ціною. Високоспеціалізований на вирощуванні листяних і хвойних дерев та кущів. Добрива і посадковий матеріал замовляється у кращих розплідниках Європи. Рослини адаптовані і акліматизовані. При придбанні будь-якої продукції ви отримаєте повну консультацію щодо вирощування та удобрення рослин.

Гарди

Гарди

«Гарди» це розплідник в 42 гектара володіє широким асортиментом рослин на будь-який смак і вибір, від листяних до хвойних, і багато інших. Всі рослини, які вирощуються на території “Гарді” пройшли акліматизацію для клімату України. Розплідник займається вирощуванням і продажем рослин, також можлива поставка рослин по всім областям.